Британський експорт музики досягти нового піку


Опубликованно 06.09.2018 13:03

Британський експорт музики досягти нового піку

Ед Ширан, Сем Сміт і Дуа липа допомогла Британської звукозаписної індустрії заробити ?висота 408m за кордоном у минулому році, найвищий показник в історії.

Експортні доходи від записаної музики збільшилися на 12% у порівнянні з 2016, підживлюється "феноменального глобального попиту" для розриву Ед Ширан, повідомляє БПІ.

Запис проданих в минулому році 6,1 мільйона копій, обійшовши релізи Дрейк, Кендрік Ламар і Тейлор Свіфт.

Але БПІ попередив "поганий вихід Великобританії інтернет" може завдати шкоди прибутку Британської музики.

"З наближенням квартал і місяць, музика може допомогти, щоб продемонструвати, що таке хвилююче Великобританії налагодити нові торгові відносини", - сказав головний виконавчий Джефф Тейлор.

"Але тільки якщо наш уряд нас підтримує, забезпечуючи сильний вихід Великобританії інтернет, що дозволяє художникам вільно тур, надійно захищає авторські права, і запобігає фізичну музичні продукти перешкоджають шляху."

У БПІ заявив британський експорт музики - продажу компакт-дисків, вінілу, потокової передачі і скачування синглів і альбомів - приніс в більш ніж ?5 млрд з початку відстеження доходів у 2000 році.

Європа є в даний час найбільшою звукозаписної індустрії закордонним ринком, виробляючи ?165 млн у минулому році доходи.

Це тісно слідують США, на які припадає 35% музики заробіток у Великобританії - але у промисловості також спостерігається швидкий ріст на нових ринках, включаючи Китай, Індію та Бразилію.

Загалом, художники Великобританії припадає на кожен з восьми альбомів, Споживана в світі в 2017 році, БПІ сказав, з британських художників, що створюють чотири з топ-10 бестселерів.

Як тільки зарубіжні платежі були враховані, промисловість сприяла ?200 млн в економіку Великобританії в минулому році.

Згідно з КК музики, сумарних експортних доходів галузі становлять приблизно ?2,5 млрд, з живою музикою, видання та роялті також вносить свій внесок у скарбницю.Категория: Автобизнес