«Дніпро» обіграв «Білий Барс» і продовжив погоню за «Кременчуком»

Опубликованно 29.10.2018 00:39

У Білій Церкві відбувся заключний матч 11-го туру чемпіонату України між «Білим Барсом»та «Дніпром». Раніше команди двічі зустрічалися в сезоні, і обидва рази перемога залишалася за херсонцями – 7:0 і 5:2 відповідно.

У середині першого періоду «Білий Барс» ненадовго «посипався» – і тут же пропустив. Рахунок у матчі відкривАндрій Жвачкін, а потім дублем вистрілив Ілля Декало.Після заміни голкіпера «барси» пожвавилися, однак під завісу двадцятихвилинки пропустили знову: чисельну перевагу реалізував Роман Мацейко.

Другий період пройшов у більш рівній боротьбі, але «Білому Барсу» ніяк не вдавалося пробити Олега Петрова. Зате зміг збільшити рахунок Микита Коваленко, проштовхнув шайбу повз голкіпера.

Підсумковий рахунок був встановлений на старті третього періоду – Ярослав Панченкоотримав шайбу між двох захисників і відправив ігровий снаряд у ворота Дениса Сурканова, який змінив Петрова.

Свій наступний матч «Білий Барс» проведе 24 жовтня о 17:30 проти «Крижаних Вовків», а в той же день о 18:30 відбудеться центральний поєдинок туру – «Дніпро» на виїзді зіграє з «Кременчуком», від якого, на даний момент, відстає всього на один пункт.