«Ювяскюля» починає захист титулу розгромом, битва в Цюріху і характер «Фрелунды»

Опубликованно 14.11.2018 00:51

У четвер шістьма матчами в трьох групах стартував п'ятий сезон хокейної Ліги чемпіонів.

У групі А добряче помучитися з аутсайдером «Ольборгом»довелося «Цюріху». Швейцарці навіть програвали по ходу зустрічі, але змогли виграти завдяки голу в овертаймі. В іншому поєдинку дворазовий переможець Ліги чемпіонів «Фрелунда»у гостях не дуже здорово виглядала в грі з «Віднем». Втім, під завісу другого періоду, вже програючи 0:1, шведська команда за якісь чотири хвилини закинула тричі! Переможну крапку «Фрелунда» поставила в третьому періоді.

У групі G «Берн»в самій кінцівці третього періоду вирвав перемогу в гостях у «Векше». «Зальцбург», незважаючи на деяку розслабленість в кінцівці гри, впевнено розібрався з «Кардиффом».

Група Н у перший день нового сезону подарувала перемогу «Пльзеню»над «Лугано», а чинний переможець Ліги чемпіонів «Ювяскюля»розгромив на виїзді «Банску Бистрицю».

Ліга чемпіонів. Груповий турнір. 1-й тур:

«Цюріх» (Швейцарія)– «Ольборг» (Данія) 6:5 ВІД (2:2, 1:2, 2:1, 1:0)

«Відень» (Австрія) – «Фрелунда» (Швеція)1:4 (0:0, 1:3, 0:1)

«Векше» (Швеція) – «Берн» (Швейцарія)1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

«Кардіфф» (Великобританія) – «Зальцбург» (Австрія)2:5 (1:3, 2:1, 0:1)

«Пльзень» (Чехія)– «Лугано» (Швейцарія) 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

«Банська Бистриця» (Словаччина) – «Ювяскюля» (Фінляндія)1:6 (1:2, 0:3, 0:1)

Ще в п'яти групах сезон стартує в п'ятницю 31-го серпня. Дивіться на телеканалі XSPORT пряму трансляцію поєдинку «Неман» - «Комета».

Превью групового турніру хокейної Ліги чемпіонів.