Максименко: «У матчі з «Кременчуком» виправимося за поразку від «Білого Барса»

Опубликованно 14.11.2018 00:51

Руслан Максименко / Фото - прес-служба МХК Динамо

Нападник «Динамо» Руслан Максименковважає, що команда програла «Білому Барсу» (0:4) в першому матчі нового сезону УХЛ з-за провального першого періоду. Своєю думкою форвард поділився з прес-службою харківського клубу.

«Те, що не закинули, може, трошки не щастило, а те, що грали погано – це вже інше питання. Не виконували настанови тренерського штабу, особливо в першому періоді, який повністю провалили. У другому грали більш дисципліновано. У будь-якому випадку потрібно було забивати. Сподіваємося, що виправимося в грі з «Кременчуком». Потрібно діяти більш злагоджено і агресивно.

Ми зараз з хлопцями зберемося, обговоримо цей матч і у нас буде кілька днів, щоб виправити свої помилки. І сподіваюся вже в середу, покажемо результативний хокей».

Після поразки від «Білого Барса» головний тренер «Динамо» Олександр Сеукандвизнав, що суперник переграв його команду за всіма компонентами.