«Кременчук» обіграв «Донбас» на Donbass Open Cup

Опубликованно 17.11.2018 01:27

Фото - ХК «Донбас»

У Дружківці відбувся матч другого ігрового дня Donbass Open Cup-2018, в якому «Кременчук» номінально приймав «Донбас».

Команда Олександра Савицькогоз перших хвилин почала грати у високий і агресивний пресинг, який допоміг двічі відзначитися у першому періоді. У першому епізоді після програного вкидання «свого» гравця на дальній штанзі залишив Микита Новиков, а в другому – «обрізався» Сергій Кузьмик.

У другому періоді «Донбас» активніше пішов вперед, щоб відігратися, але підсумком цієї 20-хвилинки стала результативна нічия – 2:2. Зазначимо красивий кидок від синьої лінії Андрія Григор'єва, а також вихід на лід Богдана Дяченко, який змінив дебютував новачок донеччан – Сергія Костенко.

У третьому періоді у команд більше виходило руйнувати задуми один одного, ніж творити в атаці, що зіграло на руку «Кременчуку», який втримав переможний для себе рахунок у матчі і набрав перші очки на турнірі.

Незважаючи на поразку, «Донбас» зберіг шанси на перемогу в турнірі, для цього в заключному турі команді Юліуса Шуплеранеобхідно обігравати «Земгале». Також зберіг шанси та «Кременчук», якому потрібно буде обігравати «Білий Барс».