Пошкодження кузова і скла взимку: Як захистити авто від снігу і льоду


Опубликованно 19.11.2018 14:10

Пошкодження кузова і скла взимку: Як захистити авто від снігу і льоду

На жаль, не у всіх є можливість залишати на ніч свій автомобіль в гаражі, тому машинам часто доводиться ночувати під відкритим небом. Взимку проблема стає ще більш актуальною.

Зокрема автомобілістів особливо засмучують обмерзлі замети на кузові й склі машин. Від них перед поїздкою потрібно обов'язково позбавлятися - в дорозі лід і сніг, що злетіла з авто може створити аварійну ситуацію. Тому очищення авто вранці стає рутинною процедурою.

Окрім набридлої ранкової чищення авто намерзшая крижана кірка може принести інші труднощі - пошкодити лакофарбове покриття автомобіля. А якщо врахувати можливі помилки при очищенні снігу, навесні весь кузов буде у подряпинах.

Як захистити своє авто і зробити очищення снігу і льоду безпечною і простий.

Якщо ви змушені використовувати очищення “руками“ - використовуйте тільки спеціальні щітки. Щітки чи ганчірки, які, здавалося б відмінно підходять для цієї мети, в реальності можуть серйозно пошкодити покриття. Очищаючи лід не рухайте щіткою хаотично круговими рухами, або “вперед-назад“ - рухи повинні бути в одному напрямку.

Крім цього, для простий і безпечної очищення давно придумані спеціальні хімічні реагенти, які не тільки швидко розморожують авто, але і створюють захисний шар. Спеціальні спреї для стекол і кузова безпечно растворят лід, а кошти-антиобледенители не дадуть утворитися льоду протягом 72 годин при -25 градусів. Коштують такі кошти зазвичай досить не дорого.

Також, щоб полегшити собі життя вранці варто слідувати простим правилам. Перед тим, як залишити авто на ніч, потрібно дати йому охолонути. За 5 хвилин до того, як заглушити мотор, вимкніть обігрів, залишивши обдув, а вийшовши з авто, залиште двері, щоб провітрити салон. У підсумку, вологість в салоні знизиться, на холодних склі не буде підтавати сніг і лід на ранок не з'явиться.

Раніше повідомлялося, як правильно зберігати шини - корисні поради.

Хочеш бути в курсі останніх автомобільних новин? Підпишись на сторінку АВТО Bigmir)net на Facebook.Категория: Авто Советы