Хемілтон став п'ятикратним чемпіоном світу, фінішувавши поза подіуму в Мексиці


Опубликованно 28.11.2018 00:34

Хемілтон став п'ятикратним чемпіоном світу, фінішувавши поза подіуму в Мексиці

Льюїс Хемілтон другий рік поспіль стає чемпіоном світу в Мексиці, опинившись поза подіуму.

У цьому році він став четвертим, але цього було достатньо, щоб оформити свій п'ятий титул чемпіона світу в кар'єрі.

Хемілтон непогано стартував, навіть вирвавшись на мить в лідери з третьої позиції, але все ж в перший поворот першим заїхав Ферстаппен, а от переможець кваліфікації Ріккардо опустився на третє місце.

Для Ферстаппена це був ключовий момент гонки, так як далі він відразу став відриватися і без проблем виграв гонку.

Цікаве було за його спиною. У Хемілтона зі старту почалися проблеми з шинами і його зазвали на досить ранній піт-стоп. З лідерів найдовше на трасі протримався Феттель, який завдяки більш свіжому комплекту в середині гонки спершу розібрався з Ріккардо, а потім на прямий обігнав і Хемілтона.

У Льюїса продовжилися проблеми з шинами, він змушений був заїхати на піт-стоп, з-за чого пропустив Райкконена, який єдиний з лідерів пройшов гонку з одним заїздом в бокси і приїхав третім.

Подіуму Райкконена могло і не бути, але йде на другому місці після другої серії піт-стопів Ріккардо за 9 кіл до фінішу зупинився із-за проблем з мотором. Восьмий схід австралійця в сезоні, який не складається для Даніеля.

З подій в глибині пелетону варто відзначити прикрий сход Серхіо Переса, який на рідній трасі впевнено їхав в окулярах, але був змушений зійти з-за проблем з болідом.Категория: Авто-Спорт