Гібридне купе Polestar 1 стало ближче до серії


Опубликованно 28.11.2018 01:03

Гібридне купе Polestar 1 стало ближче до серії

Компанія Polestar початку експериментальну збірку передсерійних прототипів своєї першої самостійної моделі — гібридного купе Polestar 1. На заводі марки в шведському Гетеборзі зберуть 34 дорожніх прототипу, які пройдуть перевірку в різних погодних умовах і краш-тестах.

Всі 34 автомобіля будуть зібрані вручну. За словами генерального директора Polestar Томаса Ингенлата, випуск експериментальної партії дозволить інженерам компанії провести більш тонку настройку основних вузлів і щоб, коли купе вийде на ринок в середині 2019 року воно було «ідеальним».

Купе Polestar 1 компанія представила в жовтні минулого року. Це перша модель у світі з активною підвіскою CESi, розробленої компанією Ohlins: в залежності від дорожніх умов і стилю водіння керовані електронікою клапани на стійках підвіски змінюють жорсткість менш ніж за дві мілісекунди. Купе оснащене 6-поршневими гальмівними супортами Akebono з дисками 400 мм і планетарний редуктор, що передає крутний момент на задню вісь.

Гібридна силова установка моделі складається з 2,0-літрового чотирициліндрового бензинового мотора (338 к. с.), доповненого 39-сильним стартер-генератором і двома електродвигунами сумарною потужністю 215 л. с. Загальна потужність агрегату - 600 л. с. і 1000 Нм крутного моменту. Заявлений запас ходу на електротязі - 150 км.

Нещодавно на сайті компанії з'явився онлайн-конфігуратор, який дозволяє замовникам зібрати свій Polestar 1 з обмеженого числа варіантів. В кузовний панелі купе тільки металеві і матові відтінки чорного і сірого кольорів.

Річний обсяг випуску Polestar 1 складе 500 одиниць. Усі вони будуть продані на умовах передплати аналогічної тій, яку Volvo пропонує потенційним власникам нового XC40. Продажі почнуться в середині 2019 року. На європейському ринку 600-сильне купе буде коштувати від 155 тисяч євро. Произвоство налагодять на новому заводі в Китаї.Категория: Автоновости