Вчені хочуть клонувати мамонта, щоб відродити популяцію давно вимерлих тварин, - подробиці


Опубликованно 29.11.2018 00:21

Вчені хочуть клонувати мамонта, щоб відродити популяцію давно вимерлих тварин, - подробиці

На території Якутії (Росія) фахівцями в галузі археології були виявлені унікальні рештки представників тваринного світу давніх часів, які допоможуть з'ясувати більше інформації про історію розвитку даних видів.

Повідомляється, що в льодах був виявлений унікальний і єдиний екземпляр шерстистого носорога, названого вченими на честь мисливця Олександра, який його виявив, повідомляє "Диалог.UA".

Також в Аббийском районі (Якутія) вчені виявили скелет молодого мамонта. Вічна мерзлота стала каталізатором для збереження не тільки кісток даних представників тваринного світу з минулого, але і м'яких тканин, які активно вивчають наукові фахівці. В даний час вчені вже зуміли з'ясувати деякі нюанси, що стосуються еволюції цих видів.

Проте найголовнішим є те, що завдяки вкрай низьких температур, зберігся мозок маленького представника мамонтів, якого вчені прозвали Юка. Фахівці підкреслили, що це відкриває перед ними масштабні перспективи для проведення нових дослідницьких і наукових робіт. У зв'язку з цим вчені вже почали вести переконливі розмови про можливість клонування мамонта Юка, що дозволить відродити популяцію давно вимерлих тварин.

Раніше ми повідомляли про те, що вчені намереваютсязатопить пустелю Сахару, щоб врятувати людський вид від вимирання.

Також вчені повідомили, що інопланетна життя в даний момент знаходиться в разныхуголках Чумацького шляху.



Категория: Автотехника