Jaguar F-Type підготували для ралі


Опубликованно 29.11.2018 02:53

Jaguar F-Type підготували для ралі

Компанія Jaguar побудувала два ралійних кабріолета F-Type, присвячених 70-річчю прем'єри першого спорткара марки — XK 120 — у 1948 році. Прем'єра відбулася на гоночній трасі Walters Arena в Південному Уельсі.

Ралійні F-Type Convertible виконані в стилістиці ювілейної версії Chequered Flag Limited Edition, представленої компанією в кінці жовтня, і укомплектовані 2.0-літровими бензиновими турбомоторами Ingenium потужністю 300 л. с.

Незважаючи на те, що кабріолети не омологовані для участі в змаганнях FIA, їх оснастили вдосконаленою підвіскою, яка збільшила дорожній просвіт на 40 мм, новими гальмами і посиленим захистом кузова. У кабріолетів 16-дюймові колісні диски, «взуті» в гравійні шини та спеціальні регульовані амортизаційні стійки Exe-TC, що встановлюються на ралійні автомобілі, що беруть участь в WRC.

У салонах автомобілів встановили гоночні сидіння з шеститочковими ременями безпеки і каркас безпеки, а на капоті - додатковий блок фар. Також в оснащення особливих кабріолетів увійшов вогнегасник.Категория: Автоновости