Не вивітриться: ТОП-5 способів вивести алкоголь, які не працюють


Опубликованно 29.11.2018 17:21

Не вивітриться: ТОП-5 способів вивести алкоголь, які не працюють

В Україні катастрофічна ситуація з нетверезим водінням - кількість водіїв, які попалися нетверезими за кермом просто немислимо. Щоб водії не обманювалися самі і не створювали загрозу іншим Uamotors опублікувало список поширених прийомів, які насправді анітрохи не допомагають протверезіти.

1. Холодний душ

Мало того, що цей спосіб не допомагає протверезіти, він ще й небезпечний - холодна вода погано впливає на розширені після алкоголю судини.

2. Нашатирний спирт

Як і з холодним душем, нашатирний спирт ніяк не впливає на виведення алкоголю з організму. І він також може бути небезпечним, якщо його використовувати без призначення лікаря.

3. Кава

Для тверезої людини кави може зробити на деякий час підбадьорливий ефект. Але п'яному кави не допоможе ні прокинутись, ні протверезіти. І знову, як і попередні способи, це може бути небезпечним, додаючи навантаження на серце, яке вже страждає від нестачі кисню через вживання алкоголю.

4. Розсіл

Безумовно не має ніякого впливу на прискорення виведення алкоголю. Хіба що може допомогти при похміллі, відновивши водно-сольовий баланс.

5. Вода

Велика кількість води не допоможе вивести алкоголь з крові, але також зможе поповнити свій водний баланс.

Раніше публікувалися ТОП-5 правил безпечної їзди на снігу.Категория: Авто Советы