Aston Martin показав тізер повністю електричного лифтбека Rapide E


Опубликованно 30.11.2018 01:08

Aston Martin показав тізер повністю електричного лифтбека Rapide E

Aston Martin розкрив ключові параметри електричного суперкара Rapide E, побудованого спільно з інжиніринговою компанією Williams Advanced Engineering (WAE). Тираж першої електричної моделі марки складе 155 примірників. Виробництво налагодять на підприємстві в Сейнт-Атане, Великобританія.

Фахівці Williams Advanced Engineering працювали над силовою установкою і системою охолодження батарей і електромоторів. Крім WAE в реалізації проекту брали участь компанії Integral Powertrain Technologies, Xtrac, а також тільки що створене WAE і Unipart Manufacturing Group спільне підприємство Hyperbat Limited, що спеціалізується на тягових акумуляторах. Aston Martin став першим його клієнтом.

Прототип свого першого електрокара - Rapide E - британська марка показала в 2015 році. Зараз же представлені кілька тізерів і перші офіційні характеристики серійної моделі. На відміну від концепту, якому було обіцяно 1000 л. с. потужності, силова установка серійного електрокара (два електромотора на задній осі) видає 610 к. с. і 950 Нм крутного моменту. Живляться електромотори від розділеної на блоки тягової батареї (5600 літій-іонних осередків) ємністю 65 кВт·год. У Rapide E акумуляторні блоки зайняли місця мотора V12, «автомата» і бензобака.

Передбачено два варіанти зарядки: 400-вольтний 50-кіловатний порт і 800-вольта, що дозволяє заряджати електрокар від станції швидкої зарядки з віддачею понад 100 кВт. У першому випадку за 60 хвилин можна заряджати на 298 км пробігу, в другому - за 30 хвилин на 250 км.

Як запевняють в компанії, тягова батарея Rapide E не втрачає своєї потужності у всьому робочому діапазоні рівня заряду і навіть сів у стані забезпечує електромоторів необхідний рівень струму, що дозволить лифтбеку пройти «Північну петлю» без втрати потужності.

За попередньою інформацією, з місця до 96 км/год Aston Martin Rapide E зможе розігнатися менш ніж за 4.0 с, а максимальна швидкість складе 250 км/год, Запас ходу на одному заряді обіцяний понад 322 км в циклі WLTP.

Світова прем'єра першого електрокара Aston Martin відбудеться на початку 2019 року, а перші Rapide E доставлять клієнтам в четвертому кварталі.Категория: Автоновости