Секретні технології нацистів: в небі Швеції люди побачили великий дзвін – кадри


Опубликованно 01.12.2018 00:14

Секретні технології нацистів: в небі Швеції люди побачили великий дзвін – кадри

У Швеції на небі з'явився дзвін, який дуже схожий на нацистську технологію. Очевидці почали знімати на відеокамери, що відбувається, але точних відповідей на цю подію ніхто не дав. Один з тих, хто виклав відеоролик на YouTube, Тайлер Глокнер сказав, що хтось, можливо, проводив випробування цієї технології.

У шведському місті Герборге очевидці повідомили про дивний явищі. У небі з'явився великий дзвін, який просто літав над містом. Жителі міста почали знімати те, що відбувається на камери. Проте пізніше були розкриті дивовижні подробиці, передає видання "Диалог.UA" з посиланням на LIGAnews.

Одним з перших ролик виклав користувач Амирреза Мілада. Вона розповіла, що дзвін за розмірами нагадував будинок. Трохи пізніше Тайлер Глокнер, ще один інтернет-користувач під ніком secureteam10, теж виклав ролик, який набрав 100 000 переглядів.

Глокнер повідомив, що відображений дзвін є секретною технологією нацистських вчених, які, можливо, запозичили цю знахідку у інопланетян, хоча офіційні джерела цього не стверджували ніколи.

"Це нагадує той дзвін, який був розроблений в нацистської Німеччини. Адже саме ця країна зуміла отримати проекти інопланетної технології. Адольфу Гітлеру була цікава антигравітаційна технологія, що була передана в США після війни. Тепер же ми стали очевидцями її чергового використання", - сказав Глокнер.Категория: Автотехника